Upravit stránku

Sekvenace Sangerovou metodou

Na poli genetické sekvenace se zabýváme zejména poskytováním servisu v oblasti zpracování dat Sangerovou metodou.

Sekvenace nové generace

Sekvenace nové generace (v originále NGS - Next-Generation Sequencing) je nejvyspělejší technologií pro sekvenační zpracování vzorků.
Termín sekvenace souhrnně obsahuje biochemické metody, které se používají pro analýzu biologického materiálu. Těmito metodami se určuje pořadí nukleových bází (A, C, G, T) v krátkých sekvenacích DNA jako nositeli dědičné informace v jádru, mitochondriích, platidech a plasmidech.

Využitelnost sekvenace DNA spočívá nejen v základním výzkumu biologických procesů, ale také v souvisejících oborech a sice ve forenzní medicíně a při diagnostice nemocí. Sekvenace byla použita ve světovém projektu čtení lidského genomu (Human Genome Project), dále byly identifikovány také genomy dalších organizmů (mikrobi, živočichové a rostliny).

Cenově výhodná sekvenace

Sekvenace DNA stojí od 2,60€ a je zpracována do druhého dne! Pro okamžité objednání prosím klikněte zde!

Je neekonomické investovat do vlastního sekvenačního vybavení pro případné občasné sekvenování. Mnohem snazší a hospodárnější je využít našich služeb za výhodné ceny, zejména při větším množství zpracovávaných vzorků.

Zpracování vzorků DNA do druhého dne

Vzorky je možné dodat do některého z našich sběrných boxů, případně zaslat poštou. Pro informace se prosím kdykoli obraťte na naše kontaktní údaje. Výsledek zpracování vzorků Vám bude dodán v elektronické podobě do druhého dne od dodání vzorků.

Klasická sekvenace 

Klasická sekvenace je stále nejpoužívanějším způsobem zpracování vzorků za velmi příznivé ceny.

Výsledky sekvenace Vám budou dodány v elektronické podobě

Máte zájem o sekvenaci DNA? Napište nám!

Nahoru